Yol Arkadaşım 2 izle

2


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Yol Arkadaşım 2 izle

Yol Arkadaşım 2 izle Film Özeti

Yol Arkadaşım 2 izle, Yol Arkadaşım 2 full izle, Yol Arkadaşım 2 tek parça izle, Yol Arkadaşım 2 sansürsüz izle. 2017 yılında vizyona giren Yol Arkadaşım, filminin devamı niteliğinde olan Yol Arkadaşım 2, 2018 Ekim ayında vizyona girmiştir. Ayvalık yolunda, yaptıkları yolculuk esnasında tanışan iki kişinin hayatlarını ve arkadaşlıklarını konu alan bir filmdir. Serinin birinci filminde tanışan, iki arkadaşın Yol Arkadaşım 2 filminde, daha da sıkı bir dostluk kurduğunu görüyoruz. İki arkadaş olan Onur ve Şeref beraber atlattıkları onca şeyden sonra bağları güçlenmiş olarak karşımıza çıkar. Her ne kadar bağları güçlü olsa da, birbirlerine iki zıt karakterlerdir. Yol Arkadaşım 2 filminde, iyi iki arkadaş olan Onur ve Şeref artık hem iş arkadaşı hem de ev arkadaşı olmuşlardır. Zıt olan karakterleri ve yaşamın onlara getirdikleri nedeni ile aksilikler ve sıkıntılar hayatlarından eksik olmamaktadır.

Yol Arkadaşım 2 full izle Yol Arkadaşım 2 full izle

Müzik dünyasına girmek isteyen Onur’un menajerliğini, Şeref üstlenmiştir. Fakat; menajerlik konusunda oldukça yeteneksiz olan Şeref’in yüzünden, Onur hayallerinden vazgeçer. Ve artık eski işi, ilaç mümessilliğine geri dönmek istemektedir. Şeref ise bunu öğrendikten sonra, elinden geleni yaparak Onur için, bir turne ayarlar. İkili turneye çıkar ve bu turne yolculuğunda başlarına aşk ve macera dolu türlü olaylar gelir.
Yol Arkadaşım 2 tek parça izle Yol Arkadaşım 2 tek parça izle
Yönetmenliğini, Bedran Güzel’in yaptığı Yol Arkadaşım 2 filminin senaryosu, İbrahim Büyükak’a aittir. Film senaristi olan İbrahim Büyükak başrol oyuncusu olarak da karşımıza çıkıyor. Onur ve Şeref ikilisini; Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak oynamaktadır. Ve onlara, Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker eşlik etmektedir.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Bedran Güzel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?