Son Çıkış 2018 izle Yerli Komedi

0


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Son Çıkış 2018 izle Yerli Komedi

Son Çıkış 2018 izle Yerli Komedi Film Özeti

Yeni İstanbul… Sosyal, manevi ve fiziksel kaosta toplumsal ikiyüzlülüğü besleyen devasa bir beton ormandır artık İstanbul. Tahsin bu şehirde sabah 9:00-Akşam 18:00 arası çalışan hayatın rutininde sıkışmış bir mimardır. Önceleri kendine ait sanatsal ve özgün mimari hayalleri vardır. Fakat daha sonra çevresine uymak adına kentsel dönüşüm konusunda çalışmaya başlamıştır. Ama artık, hem şehrin karmaşasında hem de istediklerini gerçekleştirememiş olmanın sıkıntısıyla boğulmaya başlamıştır.
Bir gece uzun zamandır görmediği eski bir arkadaşıyla karşılaşır. Eskiden tanıdığı kadın şimdi Türkiye’nin güney sahilinde bir kasabada yaşamaktadır. Oldukça değişmiş ve güzelleşmiştir. Siren… Şu anda organik tarım işiyle uğraştığından bahseder. Tahsin onu gördüğü anda büyülenir.
Kararını vermiştir. Güneye Siren’in yanına gidecektir. Derhal bavulunu toplar ve işyeri ile ilişkisini kızgınlıkla keser. Soluğu havaalanında alır. Ama İstanbul’dan ayrılmak öyle kolay değildir. Trajikomik olaylar birbirini izler. Tahsin kolay kolay şehirden ayrılamaz.
Tahsin’in içine düştüğü trajik komik öykünün, sonu neşeli biten hikayesini izlemeye değer diye düşünüyoruz. Filmde ana fikir olarak ‘’ Kendini değiştirmediğin takdirde mekan değiştirmek yaşamında bir fark yaratmaz ‘’teması işleniyor. Film 31. Uluslararası Film Festivali’nde ödül almak için Tokyo’da yarışmaya hazırlanıyor.

Tür: 2018 Filmleri, Fragman, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?