Siccin 6 izle Tek Parça HD

1
( Yüksek Kalite )


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Siccin 6 izle Tek Parça HD

Siccin 6 izle Tek Parça HD Film Özeti

Türkiye’de genel olarak komedi, dram ve korku türlerinde film örnekleri verilmektedir. Özellikle korku filmleri inandırıcılık açısından çok eleştirilmekle birlikte çok fazla da izlenmektedir. Bu nedenle korku türünde birçok film vizyon girmiş, bazıları sektörde tutunamazken bazıları da başarılı olmuştur. ‘Siccin’ korku türünde başarılı olan film serileri arasında yer alıyor. Siccin serisinin 6.sının ise ağustos ayında vizyona gireceği duyuruldu.
Siccin 6 Konusu

İlki 2014 yılında vizyona giren film ilk ikisinde büyü konularını işlerken, üçüncüde aşk konusunu, dördüncüde sahiplenilen evde olan olayları, beşinci filmde ise mental problemleri olan bir genç kızı işlemiştir. Filmler genel olarak dünya dışı varlıkların bu boyuta olan müdahalelerini konu alıyor. Karakterler bu boyutta olmaması gereken olayları yaşamakta veya hayal olarak görmektedir. Cinler filmdeki kişileri ele geçirerek kontrol etmekte ve insanların kötü birtakım eylemler yapmasına neden olmaktadır. Filmdeki karakterler bir şekilde cinler ile iletişime geçip birtakım olaylar yaşamaktadır. Çevresindekilerin de müdahil olduğu bu olaylar asıl karakteri korkutup, araştırma ve öğrenme içgüdüsü geliştirmesine sebep olmaktadır. Gördüğü ve yaşadığı olayları anlamlandırmaya çalışan asıl karakter araştırma yaptıkça bir çıkmaza sürüklenmektedir.

Hocalara, din adamlarına danışıp yardım alan karakterler yine de bu sorunlardan kurtulamamıştır. Karakterlerin sonu genel olarak kötü olmuştur. Film genelde asıl karakterin ele geçirilmesi ve cinlerin boyutuna geçmesi ile son bulmaktadır. Henüz fragmanı yayınlanmayan filmin bu seferki konusu ve film kadrosu merakla bekleniyor.

Tür: 2019 Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Alper Mestçi

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?