FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle Film Özeti

Korku severler Ruhlar Bölgesi 4 izle sayesinde aradıkları gerilim dolu dakikalara tekrar kavuşur. Ruhlar Bölgesi serisi ilk kez sinema severler ile 2011 yılında buluşur. Korku filmi düşkünlerinin severek takip ettiği filmin kısa sürede diğer serileri de izleyici ile buluştu. Son filmde ise Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar ismi ile karşımıza çıkar. Paranormal olayların kahramanı olan Dr. Elise Rainier, bu sever hayatının en zor görevini gerçekleştirir. Çünkü yeni görevinde mücadele ettiği kötü ruh, kendi çocukluğundan da izleri ortaya çıkarır.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Konusu
Dr. Elise Rainier, paranormal olayların çözüme kavuşturan bir psikologdur. Bu sayede pek çok kişiyi kötü ruhtan kurtarır. Bu konuda ona iki asistanı yardım eder. Tucker ve Specs her olayda Dr. Elise Rainier’ in yanındadır. Son görevini başarı ile tamamlayan Dr. Elise Rainier, yeni görevini bekler.

Ted adında bir kişi Dr. Elise Rainier’ a ulaşarak evindeki kötü ruhların onu rahatsız ettiğinden yakınır. Rainier ise adresi duyunca ilk etapta yardım etmek istemese de; sonunda kabul eder. Çünkü Ted’ in verdiği adres, Rainier’ in çocukluğunun geçtiği evdir. Çocukluğunda peşini bırakmayan korkuların da bu kötü ruhtan kaynaklandığını ise Dr. Elise Rainier kısa sürede anlar. Ruhlar Bölgesi 4 full izle seçeneği ile soluksuz izleyebileceğiniz bu korku filmine siz de ortak olabilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Altyazılı Film izle, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Adam Robitel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?