Put Şeylere izle 2018 Full Tek Part

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Put Şeylere izle 2018 Full Tek Part

Put Şeylere izle 2018 Full Tek Part Film Özeti

Put Şeylere izle, Put Şeylere 2018 izle, Put Şeylere full izle. Bir el kamerasının girdiği hayatları nasıl etkilediğini bir grup sanatçının hayatı üzerinden anlatan Onur Ünlü filmi. Film, İstanbul’un Cihangir semtinde geçiyor ve el kamerasının karmaşık olan hayatları nasıl karmakarışık hale getirdiğini ele alıyor. Put Şeylere, olayları birbirinden farklı konu ve karakterler üzerinden izleyicinin karşısına çıkarıyor. Kadınları kendine aşık eden narsist bir yönetmen, ölülere hayat veren bir hemşire, birbirine kablo ile tutunan iki ev arkadaşı ve ekibin torbacısı filmde yer alan karakterler olarak karşımıza çıkıyor. Kamera, bazı karakterlere şans getirirken bazılarının ise hayatını zindan edecek.

Put Şeylere filmi, bütüne odaklanmayıp anın önemini anlatan bir senaryoya sahip. Öyle ki 5 farklı senaryodan seçilen sahnelerin karması şeklinde izleyicisine sesleniyor. Karakterlerinin ve anlattığı olayların geneli itibariyle Put Şeylere, izleyicilerin alışkın olduğu giriş, gelişme ve sonuç bölümlerini yerle bir ediyor adeta. Olay örgüsünü bu düzen içinde vermek yerine daldan dala atlayan, bir olaydan çok farklı başka bir olaya geçen bir anlatım sunuyor.

Beş farklı senaryonun içinden seçilen olaylar karanlık bir atmosfer edası içinde veriliyor izleyiciye. Buradaki amaç da karmaşıklığın izleyici üzerinde bıraktığı etki neticesinde ana odaklanılmasını mümkün kılmak. Put Şeylere filminde değinilen noktalardan geneline bakıldığında insanların hayatlarında put saydıkları bazı durumlara ve kişilere karşı bir duruşu olduğunun anlatıldığını söyleyebiliriz. Bunu da farklı karakterler vasıtasıyla ortaya koyuyor film.

Put Şeylere izle

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Yerli Film izle

Yapım: 2017 - Türkiye. Vizyon: 2018

Yönetmen: Onur Ünlü

Oyuncular: Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öykü Karayel, Öner Erkan, Elit İşcan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?