Örümcek Ağındaki Kız izle (2018) Türkçe Dublaj

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Örümcek Ağındaki Kız izle (2018) Türkçe Dublaj

Örümcek Ağındaki Kız izle (2018) Türkçe Dublaj Film Özeti

Bu film Milllennium serisinin devamı olan kitaptan uyarlanmış bir devam filmidir. Hatırlayacak olursak bu kitapların üçü de yine sinema perdelerinde yerini almıştır. En bilineni ejderha dövmeli kız olan film izleyenleri tarafından çok sevilen bir eser olmuştur. Son film olan örümcek ağındaki kızın kurgusu aynı şekilde devam etmektedir.

Üç kitabın bitiminden sonra vefat eden yazarın tekrar 4. Kitabını yazması için bıraktığı David Lagercrantz çok başarılı bir kitap ortaya çıkarmıştır. Bu filmin konusu yine aynı dram ve gerilimin hakim olduğu bir filmdir. Filmin ana karakteri Lisbeth Salander bir bilgisayar korsanıdır. Ama doğruların peşinde koşarken kendini türlü türlü tehlikelere atarken kesinlikle tek başına olmayan Lisbeth tamamen karakteriyle zıt olan gazeteci Mikael Blomkvist ile birlikte aynı doğruları ortaya çıkarmak için birlikte savaş vermek zorundadırlar.

Yalnız ikili kendilerini dev bir örümcek ağının içinde debelenirken bulur. Bu seride, Salander Amerikan ulusal güvenlik dairesini NSA’nın hacklemiş ve çok önemli bilgiler elde etmiştir. Ejderha dövmeli kızın öfkesini dinmediği için bir de üzerine bir takım devlet sırlarını ele geçirdikten sonra hızlı bir şekilde olayların içinde bulur kendini. Mikael ise bir gün bir telefon alır ve içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmanın bir yolu olarak düşündüğü hamlesini yapar ve kendini yıllar sonra yine Salander’ in karşısında bulur.

Ama bu sefer kocaman bir ağın içinde. Korunmak için öldürmeye hazır olan ve asla avının peşini bırakmayan bir örümcekle mücadele yan yana savaşmaya başlar muhteşem ikili. Bu filmde Lisbeht’in geçmişinin derinlerine inmeyi başarıyor ve en önemli olan olgulardan biri olan babasıyla olan anılarını hatırlıyor. Eğer bu serinin müdavimi iseniz bu son seriyi de çok beğeneceksiniz.

İlk üçünü Larsson’un yazdığı ve izleyici kitlesi tarafından çok beğenilen bir bir seri olan bu kurgu filminin sonuncusu kurgu bakımından diğerlerini aratmamaktadır. Suç ve kurgunun birleştiği, adalet arayışı içindeyken ölümle burun buruna yaşayan örümcek ağındaki kızın baş kahramanı Salander bu sefer güvenli ellerde yalnız bir fark ile bu değişir. filmizletsek.com iyi seyirler diler.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Fede Álvarez

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?