O Korku Filmi – It 2017 izle Türkçe Dublaj Altyazılı

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
O Korku Filmi – It 2017 izle Türkçe Dublaj Altyazılı

O Korku Filmi – It 2017 izle Türkçe Dublaj Altyazılı Film Özeti

2017 yılı ABD yapımı olan filmin konusu; Maine adı verilen küçük bir kasaba vardır. Bu kasabada 7 tane küçük çocuk yaşamakta ve birbirleri ile arkadaşlardır. Ancak bu arkadaşlar okulda başka çocuklar tarafından devamlı olarak dışlanan bir gruptur. 7 arkadaşın tek sorunu bu dışlanma değildir ve daha büyük bir sorunları bulunmaktadır. Çocuklar bir taraftan hayatın getirdiği sorunlar diğer bir taraftan ise ergenlik ile meydana gelen sorunlarla uğraşmak zorunda kalırlar.

O- It 2 izle ile tüm korkularınızla karşı karşıya kalacak ve korku dolu dakikalar geçireceksiniz. Çocukların başına hiç beklemedikleri büyük bir bela daha açılmaktadır. Kurbanlarının korkularına göre şekillenen Pennywise çok fazla korkunç ve ürkütücü bir palyaço oluşmaktadır. Bu palyoço kılığında gelen korkunç şey 7 arkadaşın başına dehşet saçmaya başlayacaktır. okulda yaşadığı dışlanma sorunları karşısında şimdi yaşadıkları korkunç sorunları daha büyük bir hal alacaktır. Çünkü Pennywise yedi çocuğun başına musallat olacaktır.

Palyoça çocukların korkuları ile yüzleşmelerine yardımcı olurken onları tamamen esir almaya çalışacaktır. Bu durum karşısında çocuklar palyoça ile savaşmaya çalışırlar ve onu kendi evi olan kanalizasyon da ortadan kaldırmak için savaş açacaklardır. O- It 2 ful izle gerilim ve korku türünde olan filmler arasında adeta sizleri korkunç anları gerçek yaşıyormuş gibi olacaksınız. Çocukların macerası olumlu şekilde bitmesi ve palyoçadan kurtulmak için her şeyi yapacaklardır.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb En İyi Filmler, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Andrés Muschietti

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?