Kötülük İçinde izle (The Bad Nun) 2018

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Kötülük İçinde izle (The Bad Nun) 2018

Kötülük İçinde izle (The Bad Nun) 2018 Film Özeti

Kötülük İçinde izle, The Bad Nun izle, Aesha Wadia adındaki genç bir kadının yaşadıklarını anlatan Kötülük İçinde filmi, korku türünde çekilen bir film olarak izleyicilerinin karşısını çıkıyor. Becca Hirani’nin hayat verdiği karakter olan Aesha, yaşadığı sıkıntıları bir kenara bırakarak kafasını dinleyebileceği bir yere gitmek ister. Genç kadın, annesi tarafından ayarlanan ve daha önce annesinin de kalmış olduğu şehir dışında bir yere yerleşir. Bu yerde hem kafasını dinleyecek hem de derslerine daha iyi odaklanacaktır. Genç kadın eve yerleştikten sonra daha önce annesinin gezdiği yere gider gezmek için. Eve gittiğinde kötü bir sürprizle karşılaşacağından habersiz olarak eve döner. Senaryo da genç kadının bundan sonraki yaşayacaklarına dair olaylarla örülüyor.

Filmin ana karakteri olan genç kadın, kendi evinden ayrıldıktan sonra ürkek tavrıyla dikkat çekiyor. Genç kadının kapısına gelen bir rahibe onunla konuşmak istediğini söyler. Başta kapıyı açmak istemese de sonra içeri alır rahibeyi. Aslında deyim yerindeyse dananın kuyruğu genç kadının rahibeyle karşılaşmasından sonra kopmaya başlayacaktır. Çünkü kafasını dinlemek için seçtiği bu yer, Aesha için kabus dolu hayatın ilk adımı olacaktır. Gecenin ilerlemesiyle beraber rahibenin de korkutucu yüzü ortaya çıkar.

Kötülük İçinde izle Kötülük İçinde izle

İngiliz yapımı Kötülük İçinde filmi, gerçek bir olaydan uyarlanan film olarak karşımıza çıkıyor. Scott Jeffrey, filmin hem yönetmenliğini üstleniyor hem de senaryosunu yazıyor. Korku türü film sevenler için kasım ayı sonunda vizyona girecek film.

Tür: 2018 Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - İngiltere

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?