Kafalar Karışık izle Yerli Filmi Sansürsüz Full HD

0


FİLM TELİF HAKKINDAN DOLAYI EKLENMEMİŞTİR.

Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Kafalar Karışık izle Yerli Filmi Sansürsüz Full HD

Kafalar Karışık izle Yerli Filmi Sansürsüz Full HD Film Özeti

Kafalar Karışık izle, Kafalar Karışık tek parça izle, Kafalar Karışık full izle, Kafalar Karışık filmi izle.
Kafalar karışık filmi, Türk komedi filmler dizesine bir yenisinin eklenmesidir. Ancak bu filmin farkı oyuncularının kafalar isimli You Tube kanalının youtuberlarıdır. Konu olarak klasik Türk komedisinin bir yansıması olan filminde bunun yanında usta komedyenlere de yer vermiştir. Konu Atakan Fatih ve Bilal’in başından geçenleri konu almaktadır.
Bu kafadar üçlünün yaşadıkları karmaşık olaylar sayesinde iyice kafaları karışacaktır. Yalnız üçlü bu karışıklıkları nasıl düzeltecekler kendi kafaları bile allak bullak olmuşken. Her şey Atakan’ın hikayesi ile başlamaktadır. Atakan buse isimli bir kız ile çıkmaktadır. Yalız kız çok zengin Atakan ise orta halli bir gençtir. Atakan ve buse evlenmeye karar verirler. Yalnız önlerinde ciddi bir engel vardır. Ve bu engeli her klasik Türk filminde olduğu gibi Atakan’ın halletmesi gerekmektedir. peki Atakan bu meselesi tek başına halledebilecek midir yoksa yakın arkadaşlarından yardım alacak mıdır?

İşte Atakan böyle kafası karışık bir biçimde düşünürken arkadaşlarının yardımını alır. Plan müthiştir. Ama engeller vardır ve bu üç kafadar bu engelleri aşabilecek midir? İlk önce buse çok zengin bir kızdır. Babası yıllar önce kaybolan buseye dedesi göz kulak olmaktadır. Buse Atakan’ı sevmesine rağma evlenmeye bir türlü dedesini razı edememektedir. Evlenmelerine izin vermeyen dede Nuh diyor peygamber demiyordur. İşte bu noktada Atakan ne yaptıysa dedeyi buse ile evlenmesine izin vermemektedir.

Kafalar Karışık izle

Dedeyi ikna edemeyen Atakan ve iki arkadaşı ile kafa kafaya verip bir çözüm düşündükleri zaman akıllarına busenin kayıp babasını bulup buseyi ondan istemeye karar verirler. Fakat bunu için Antalya’ya süren bir yolculuk gerçekleştirmeleri gerekmektedir. peki çılgın üçlünün bu yolculukta başına neler gelmektedir. Tabi ki akıllarını karıştıracak cinsten komedi silsilesi başlamıştır.


İlk olarak yolculuk esnasında arabasına bindikleri adamın ilk önce çok kibar görünmesi ardından yine üslubunu bozmadan kaportadaki silahı çekip ona küfürler yağdıran diğer arabanın sahibine kibar olmasını söylerken silahla tekerleğini patlatır. Bizim maceraperestlerin nutku tutulur. Ne yapacaklarını bilemez birazda korkarlar. Asıl bomba busenin babasını bulduklarını sandıkları anada başlar. Çok büyük bir yanlış anlaşılma olur. Bakalım üç kafadar bunun üstesinden gelebilirler mi? Kafalar Karışık filmini sitemizden Kafalar Karışık izle, Kafalar Karışık tek parça full izle olarak izleyebilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?