Hindistan Eşkıyaları izle Türkçe Dublaj 2018 HD

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Hindistan Eşkıyaları izle Türkçe Dublaj 2018 HD

Hindistan Eşkıyaları izle Türkçe Dublaj 2018 HD Film Özeti

Hindistan Eşkıyaları izle, Hindistan Eşkıyaları Türkçe Dublaj izle, Hindistan Eşkıyaları full izle. Hindistan Eşkıyaları Filmi; Hint yarımadası coğrafyasında 1795 yıllarında, Hindutan veyahut Hindostan olarak bilinen yerle alakalı tarihsel bir kurguya dayanmaktadır. Kurguya göre; 1795 yıllarında Hint yarımadasında, Doğu Hindistan ve İngiliz ortaklığı devam etmektedir. Bu ortaklık gün geçtikçe Hindistan topraklarında daha da yayılmaktadır. Ve İngiliz ve Doğu Hindistan ortaklığının artık hiçbir şekilde sonlandırılamayacağı düşünülmektedir. Fakat; bu durumdan rahatsız olan bir grup Hindistan halkı da vardır. Hindistan’da haydut unvanına sahip bir grup ise, İngilizlerle mücadeleye girmeye hazırdır.
Hindistan Eşkıyaları izle

Haydutların lideri olan Khudabaksh Azaad, önderliğinde mücadele için çalışmalara başlanır. Hindistan Eşkıyaları olarak adlandırılan bu grup, Hindistanlılara bağımsızlıklarını ve özgürlüklerini geri vermek için İngilizler ile zorlu bir mücadeleye girerler. Haydutların mücadeleye hazırlandığını öğrenen, John Clive adlı Britanyalı bir komutan ise onlara kurnazca bir oyun kurar. Clive’nin planı haydutları içerden çökertmektir. Haydutların planlarını öğrenmek ve onları alt etmek için, Firangi Mallah adlı bir haydutu onların arasına girmesi konusunda görevlendirir. Hindistan Eşkıyaları arasına sızan haydut Mallahi, bu süre zarfında kendini daha iyi tanır ve olayları sorgular. Kendini bu olay üzerine keşfeden haydut Mallahi, artık ne yapmak istediğini daha iyi fart edecek ve tarafını bunun doğrultusunda seçecektir.
Hindistan Eşkıyaları Türkçe Dublaj izle

Hindistan Eşkıyaları, bir ülkenin özgürlüğü ve bağımsızlığı için neler yapabileceklerine tanık olacağınız gibi haydut olarak tanınan birinin de, bu bağlamda kendine olan yolculuğuna eşlik edeceğiniz bir film. Senaryosu ve yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya ait olan filmde, Aamir Khan, Amitabh Bachchan, Katrina Kaif gibi ünlü oyuncular rol almaktadır.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Hint Filmleri izle, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - Hindistan

Yönetmen: Vijay Krishna Acharya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?