Hedefim Sensin 2018 Tek Parça HD izle

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Hedefim Sensin 2018 Tek Parça HD izle

Hedefim Sensin 2018 Tek Parça HD izle Film Özeti

Hedefim Sensin izle, Hedefim Sensin full izle. Türk yapımı bir film olan Hedefim Sensin, Zekeriya Taştan adlı genç bir adamın hikayesini konu ediniyor. Filmde ana karakterlerden biri olan Zekeriya Taştan, çiğ köfte satarak para kazanan bir tipleme. Filmin konusu İstanbul’da geçmekte olup, Zekeriya karakteri de İstanbul sokaklarında çiğ köfte satmaktadır. Çenesi düşük bir karakter olan Zekeriya, başına ne geldiyse çok konuşması yüzünden gelmiştir. Çok laf yalansız olmaz misali, başına ilerleyen zamanlarda dert açacaktır. Konuşmaması gereken bir durumda konuşunca başı belaya girer mafyayla. İki mafya arasında bir düşmanlığa sebep olur ve mafya arasında çatışma çıkar. Zekeriya Taştan kendini İstanbul dışına atmak zorunda kalır yakayı kurtarmak için. Gökçeada’ya gelir ve burada yaşamaya başlar.

Gökçeada’ya yerleşmek onun için yeni bir hayatın başlangıcı olacaktır. Sadece Zekeriya karakterinin hayatı değişmez. Filmde yer alan Hafize, Yarım Hasan ve Leyla’nın da hayatlarında birtakım değişmeler olur. Zekeriya adaya kaçmıştır kaçmasına; ama burda da talihsizlikler bir türlü peşini bırakmaz. Husumetli olduğu mafyadan kaçarken burda da yakayı ele verecektir. Aynı zamanda aşkın da pençesine düşecektir.

Komedi türünde yapılmış olan Hedefim Sensin filminin senaryosunu yazan isim olarak Ata Demirer’i görüyoruz. Demet Akbağ ve Tarık Ünlüoğlu ile aynı sahneyi paylaştığı filmlerden biri olarak da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Hedefim Sensin filminin henüz fragmanları yayınlanmakla birlikte, vizyona girişinin de kasım ayı sonunda olacağı söyleniyor.

Tür: 2018 Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?