Green Book (Yeşil Rehber) izle 2018 Türkçe Dublaj

1


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Green Book (Yeşil Rehber) izle 2018 Türkçe Dublaj

Green Book (Yeşil Rehber) izle 2018 Türkçe Dublaj Film Özeti

Green Book, bir piyanist ve konser turnelerinde ona yardımcı olan şoförü Tony’nin başından geçenleri anlatıyor. Dr. Don Shirley, Afro-Amerikalı bir piyanisttir ve konser turnesi için hazırlık yapmaktadır. Tony, bir süredir işsiz gezmektedir. Ünlü piyanistin şoförlük teklifine hayır demez ve piyanistle birlikte pek çok ülkeye seyahat edeceklerdir. Ünlü piyanist Don Shirley’in konser turnesine çıktığı sıralar 1960’lı yıllara rastlar ki bu yıllarda Amerikalı siyahiler eşitlik için mücadele etmektedir. Piyanist Don’a eşlik eden şoförü Tony, gittikleri yerlere sorunsuzca varabilmek amacıyla Afro-Amerikalılar için güvenli yolları seçmeye çalışır. Tabi burada kendine yardımcı olacak olan “The Green Book” adlı kılavuzdur.

Green Book 2018 izle

Bu iki arkadaş çıktıkları yolda pek çok şeyle karşılaşırlar. Irk ve sınıf ayrımını bir kenara bırakan iki arkadaşın başından geçenler film konusunu oluşturuyor. İki dost ve iki ayrı ırk… Dostluğun ırkı ve nefreti bir kenara bırakılması gerektiğini gözler önüne seriyor Green Book filmi.
Oscar ödülüne aday gösterilen iki ismin başrolü paylaştığı bu film bir dram-komedi yapımı olarak seyirciye sunuluyor.

Yeşil Rehber izle 2018

60’lı yıllara tekabül eden siyahi ve beyaz ayrımının işlendiği filmde, ünlü piyanistin şoförü olan Tony nasıl bir fikir değişimine uğradığı gözler önüne seriliyor. Afrika kökenlilere karşı önyargı besleyen, şiddete zaafı olan ve eğitim almamış bir şoför ile piyanist Don arasında sıkı bir bağ kurulacak ve dostane ilişkiler kurulacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Peter Farrelly

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Green Book (Yeşil Rehber) izle 2018 Türkçe Dublaj” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. ahmet - 5 ay önce demiş ki:

    ADMİN ADAMIN DİBİSİN <3

  2. ahmet - 5 ay önce demiş ki:

    TEŞEKKÜR EDERİM ADMİNİM <2