Göktaşı izle 2018 yerli komedi full hd

3


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Göktaşı izle 2018 yerli komedi full hd

Göktaşı izle 2018 yerli komedi full hd Film Özeti

Göktaşı izle, Göktaşı full izle, Göktaşı yerli filmi izle. Göktaşı filmi, Trakya bölgesi Kırklareli’nin Güne bakan köyünde geçmektedir. Tüm çekimleri Günebakan köyünde gerçekleşmiştir. Göktaşı filminde; Trakyalıların, kuraklık nedeni ile başı beladadır. Ve köy halkı hep beraber yağmur duasına çıkarlar. Damla damla yağmur tanelerinin düşmesini bekleyen Trakyalılar, büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Hep beraber ettikleri dua sonunda, yüzlerini semaya doğru kaldırırlar yağmur damlaları düşmesini beklerken, onları hayrete düşüren olayla karşılaşırlar. Yağmur yerine göktaşı yağmaktadır. Günebakan köyü şok içinde, ne yapacağını bilemez. Dünya basınına yansıyan olay üzerine; Amerikalı, Rus ve Alman ajanlar düşen göktaşı parçalarını incelemek için Günebakan köyüne gelirler. Ajanlar, göktaşı üzerinde inceleme yapmak için göktaşı parçalarını köy halkından satın alırlar. Köyün muhtarı ise, işi kurnazlığa döker ve köy halkının sattıkları üzerinden de bağış maksadı ile payını alır. Günebakan köyü, bir anda hem göktaşı satın almaya gelen ajanlar ile hem de muhtarlarının onlara oynadığı oyunların arasında kendilerini bulurlar.
Bu olaylara birde; Muhtarın, sarkıcı olmak için hayaller kuran oğlu Bahadır’ın aşkı girer. Bahadır, köye, göktaşı ile alakalı haber yapmaya gelen muhabir kıza aşık olur. Ve Günebakan köyünde, işler iyiden iyiye karışır.

Şafak Sezer’in başrolünü üstlendiği, Göktaşı filminin yönetmeni ve senaristi Caner Erzincan’dır. Ve Ayhan Taş, Bülent Çolak Ve Tuna Orhan gibi oyuncular da Göktaşı filmde yer almaktadır.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Caner Erzincan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?