Çakallarla Dans 5 izle Sansürsüz Tek Parça Fulll HD

2


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 5 izle Sansürsüz Tek Parça Fulll HD

Çakallarla Dans 5 izle Sansürsüz Tek Parça Fulll HD Film Özeti

Çakallarla Dans 5 izle filmi özetine değinecek olursak, Çakallarla dans serisi Türkiye’nin sevilerek izlenen film serileri arasında yerini almıştır. İlk seriden itibaren çok beğenilen seri Türkiye’nin komedi-suç filmlerinde en önde olan bir seridir. İlk seri ile başlayan tempo hızını artırarak diğer serilerde devam eder.

Kendilerini çakal zanneden bir grup saf kişiliklerin macerası izleyenleri gülmekten kırıp geçirmektedir. Mahalle komedisi tarzında kimin eli kimin cebinde belli olmayan ama hepsi de birbirinden saf karakterlerin yer aldığı seri başarılı bir şekilde serinin sonunu da ortaya koymuştur. Serinin beşincisinde yine olayların yapısı aynıdır. Başını her zaman belaya bulaştırmak için hazır olan ekip yine başları sıkıntıdadır. Çakallarla Dans 5 sansürsüz izle, Çakallarla Dans 5 tek parça izle.

Çakallarla Dans 5 izle

Yine hapishane yolu onlara gözükmüştür. Bu sefer hakim süper ekibi şartlı tahliye etmiştir. Ama hakimin bırakma şartı bizim çakallara biraz fazla geldi. Eğer birbirlerine 100 metre yaklaşırlarsa tekrar cezaevini boylayacaklardı. Bu durum bir arada hareket eden grup için bayağı zor bir durum oluşturmaktadır. Hele bir de birinin başında halletmesi gereken problemler varken yani diğerlerinin yardımına ihtiyacı varken, ne yapacaktı muhteşem grup? Aslında hepsi özgür kalmanın tadını çıkartmaktadırlar. Yalnız arkadaşları kayınço Gökhan’ın başında bir sıkıntı vardır. Çakallarla Dans full izle.


Çakallarla Dans 5 izle

Bunu halledebilmek için bir araya gelmeleri gerekmektedir. Ama başlarındaki yasaktan dolayı bunula nasıl baş edeceklerdir? Bu ilk sorunlarıdır. Bir diğer sorun ise kayınço Gökhan’ın başındaki sorundur. Kayınço Gökhan bir gecelik yaşadığı ilişkiden bir kızı dünyaya gelmiştir. Gökhan’ın bundan yeni haberi olur. Kendini babalık sıfatına daha alıştırmaya çalışırken bu sefer daha büyük bir sorunu olduğunu fark eder. Varlığından yeni haberdar olduğu kızı leyla Sinan isminde züppe şerefsiz bir karakterle sevgilidir.
Ve bu durum kayınço Gökhan’ı deli eder. Hemen ekip toplanır. Karar verilmiştir dere boyu ekibi bütün yasakları çiğneyerek birbirini seven iki sevgiliyi birbirinden ayıracaklardır. Bu ayırma için ellerinden geleni artlarına koymayan ekip diğer taraftan yasağı çiğnedikleri için bir de onunla baş etmeye çalışır. Yine izleyenleri kahkaha tufanına boğacak olan serinin fabrika ayarlı seri üretime bağlamış olan filmin devamı gelecek gibi duruyor. Çünkü film çok beğeni alıyor. Yerli film izle kategorimizi kullanarak en güzel yerli filmlere ulaşabilirsiniz. Filmizletsek ailesi iyi seyirler diler.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çakallarla Dans 5 izle Sansürsüz Tek Parça Fulll HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. cngz - 5 ay önce demiş ki:

    Çakallarla Dans 5 sansürsüz izlemek en güzeli

  2. Levent - 4 ay önce demiş ki:

    Harika