Bizi Hatırla izle

2


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Bizi Hatırla izle

Bizi Hatırla izle Film Özeti

Bizi Hatırla full izle, Bizi Hatırla Tek Parça izle, Bizi Hatırla izle. Bizi Hatırla, pek de umursamadığı babasının rahatsızlanmasının üzerine onunla beraber yeniden bağ kurmaya çalışmakta olan bir adamın öyküsünü konu alıyor. Çalışkan bir adam olan Kaan, sahip olmuş olduğu başarılı kariyerini dişi tırnağıyla birçok zorlukla beraber gelmiştir. Bulunmuş olduğu noktaya gelebilmek için senelerce uğraşmış ve sonunda istediği mevkiye gelmeyi başarabilmiştir. Eşi, iki çocuğu ve işiyle kurmuş olduğu sakin hayat onun için oldukça yeterlidir. Bu stresli yoğunluk içerisindeyken, bir sahil şehrinde yaşamakta olan yaşlı babası Eşref’i biraz ihmal etmiş durumdadır. Ancak bu durum, günlerden bir gün babasının geçirmiş olduğu bir rahatsızlık sonrasında değişecektir. Yaşanmış olan rahatsızlık Eşref’i babasının yanına gitmeye zorlayacaktır, ancak yoğun iş temposu yüzünden gitmeye fırsat bulamayacaktır.


İşten vakit ayıramadığından ötürü babasını İstanbul’a, evine getirmeyi tercih etmektedir. Baba Eşref ise oğluna ve ailesine yük olmaktan oldukça fazla mahcubiyet ve bir çekingenlik içerisindedir, bu sebepten dolayı da geldiği gibi kendi evine geri dönmek isteyecektir. Bu alışık olmadıkları durumun içerisinde nasıl davranacaklarını bilemeyen baba-oğlu, birbirlerine ne kadar yabancılaştıklarını fark edeceklerdir. Babasıyla tekrar bağ kurmaya çalışırken aynı çatı altında kalmak Kaan için zor kararlar alma gerekliliğini ve sıkı bir vicdan muhasebesini beraberinde getirecektir…

Bizi Hatırla 2018 yerli dram filmi Çağan Irmak severleri için önerimizdir. Çağan Irmak yönetmenliğindeki filmler bugüne kadar her zaman başarılı olmuştur. Bizi Hatırla full izle, Bizi Hatırla tek parça izle, Bizi Hatırla 2018 izle, Bizi Hatırla filmi izle, Bizi Hatırla yerli filmi izle, Bizi Hatırla izle için sitemizi takipte kalın. filmizletsek.com iyi seyirler diler.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Oyuncular: Tolga Tekin, Altan Erkekli, Özge Özberk, Binnur Kaya, Sumru Yavrucuk

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?