Aşk Bu mu? izle 2018 Tek Parça Full HD

2


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Aşk Bu mu? izle 2018 Tek Parça Full HD

Aşk Bu mu? izle 2018 Tek Parça Full HD Film Özeti

Aşk Bu mu izle, Aşk Bu mu 2018 izle. Aşk Bu Mu? 2018 filmi konusuna değinelim. Film Umut ve Gülüm’ ün hikayesini anlatıyor. Umut genç bir adamdır. Ailesinden uzakta olan Umut çocukluğundan bu yana sürekli hırsızlık yapmaktadır. Yaşamını bu tür zorlukların arasında sıyrılarak yürütmektedir. Bütün hayali günün birinde yakalayacağı bir fırsatla beraber zengin olacağı ve bambaşka bir hayata geçiş yapacağıdır. Ama gerçekler ve hayaller birbiri ile uyumlu değildir. Zengin olma hayalleri ve ailesini bulma isteği hiç gerçekleşmez.

Öbür taraftan Gülüm’ ün hikayesinin başlangıcı çok daha iyi gibi görünür. Okuldan yeni mezun olmuştur. Ve rahat, mutlu, problemsiz bir hayatı vardır. Ancak bir gün Gülüm’ e karaciğer yetmezliği teşhisi konur. Tek kurtuluş yolu acilen karaciğer nakil yapılmasıdır. İşte Gülüm ve Umut hayatlarının bu döneminde karşılaşırlar. En sonunda Umut hayatının fırsatını yakalamıştır. Ama her şey göründüğü gibi değildir elbette, olaylar birbirinin içine geçmiştir. Olaylar o kadar karışık düğümlenmiştir ki, Umut bu fırsatı değerlendirirse sevdiklerinin hayatını tehlikeye atması gerekecektir. Umut bu nedenle kendini ve sevdiklerini kurtarabilmek için, fedakarlık etmesini gerektiren çok zor kararları tek başına vermek zorunda kalacaktır. İşte film bu noktada soruyor: Aşk bu mu? Aşk her şeye değer mi? Değmeli mi?

Senaryosu Cüneyt İnan’ a ait olan film romantik komedi ve dram olma özelliğini bir arada getiriyor. 2018 Aralık ayı ikinci dönemimde vizyona girmesi beklenen filmin konusu kısaca böyle özetlenebilir. İyi seyirler dliyoruz…

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Ömer Uğur

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?